Bed and Breakfast Maria Mariah
| Bezpłatne Wi-Fi | Prywatna plaża Plaża | Posiłki/Napoje Bar/ Poczekalnia |
Elegancki Bed and Breakfast Maria Mariah Itanhaém oferuje basen oraz jest usytuowany 4 km od takich atrakcji przyrodniczych jak Peruíbe Beach.
Praia Do Gaivota znajduje się 10 min drogi samochodem od tego eleganckiego hotelu, a Casa de Anchieta — w odległości 25-minutowego spaceru. Itariru Waterfall jest w zaledwie 1 km.
Ten hotel oferuje prywatną łazienkę oraz oddzielną toaletę i prysznic w pokojach.
- Lokalne atrakcje
- Peruíbe Beach4,8 km
- Praia Tapirema4,9 km
- Praia do Bopiranga2,6 km
- Itanhaem River4,6 km
- Itariru Waterfall700 m
- Praia Do Gaivota1,7 km
- Salao do Reino das Testemunhas de Jeova850 m
- Lotniska
- Lotnisko Congonhas119 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Bezpłatne Wi-Fi
- Parking
Opcje wyżywienia
- Przybory kuchenne
- Bar/ Poczekalnia
Usługi rekreacyjne
- Plaża
- Ogród
Do dyspozycji gości w pokoju
- Taras
- Stół
- Bezpłatny zestaw kosmetyków
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- 🚗
Czy znajdę parking w eleganckim Bed and Breakfast Maria Mariah?
Goście eleganckiego Bed and Breakfast Maria Mariah mogą skorzystać z parkingu. - 🕗
Kiedy najpóźniej możemy się wymeldować z Bed and Breakfast Maria Mariah?
Goście Bed and Breakfast Maria Mariah powinni być gotowi do wymeldowania o 11:00. - 💵
Jaka jest cena pokoju w eleganckim Bed and Breakfast Maria Mariah?
Średnia cena pokoju w eleganckim Bed and Breakfast Maria Mariah wynosi 30 $. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z personelem hotelu. - ❓
Jaki rodzaj basenu ma ten hotel w Itanhaémie?
Basen jest dostępny w tym hotelu w Itanhaémie.